Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Decorative table set
- 4 pieces per set
Scope of delivery
Paraméterek
| Material | PE ND polyethylene |
| Color | White |
| Dimensions | Length:60 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 40 cm |
| Length | 120 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 70 cm |
| Length | 100 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 60 cm |
| Length | 80 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 50 cm |
| Weight | 80.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!