Leírás
High-quality plastic sphere with four vertical circumferential LED rows
- Each LED row equipped is with 19 extremely bright cool white LEDs
- After connection to the mains, the LEDs start running as chasers and the two opposing rows respectively run alternately from top to bottom
- Absolute eyecatcher
- Designed for indoor use only
- 76 LEDs cold white (CW)
- Control via plug and play
- White flashing
- Available in various colors
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 4 W |
| IP classification | IP20 |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 76 x cold white (CW) |
| Control | Plug and play |
| Effect | White flashing |
| Material | Plastic |
| Color | Red, high-gloss |
| Dimensions | Diameter:Ø 15 cm |
| Weight | 0.42 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!