Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Flowering ornamental grass in decorative pot
The elegant artificial ornamental grass from Europalms is particularly suitable for increasing the feel-good factor in your hotel, vacation apartment or home in just a few steps.The perennial has a total height of about 130 cm and consists of flower stems of different heights, whose umbels are studded with star-shaped flowers in brilliant white. These are enclosed by lushly arranged, strap-shaped foliage leaves made of PE, which already fall into shape by themselves when the artificial plant is set up.As a cover of the included basic gardener pot serve incorporated pebbles and artificial moss. Thus, the pot can serve as a stand for a planter, as well as be used as a decorative pot.
- Falls in shape by itself
- The article is delivered ready to stand
- With greencolored lifelike leaves
- whitecolored beautifully flowers
Scope of delivery
Paraméterek
| Setup | Falls in shape by itself |
| Standing/fixation | Gardening pot with decorative stones |
| Color | Green |
| Foliage | Material:plastic |
| Flowers | Color:white |
| Material | textile |
| Decor style | Modern living |
| Season | Summer |
| Dimensions | Height:130 cm |
| Weight | 2.40 kg |
| Planter | |
| Dimensions | Diameter:Ø 18 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!