Leírás
Lifelike leaves, ideal for floral arrangements
- Artificial trunk
- The article is delivered ready to stand
- With approx. 71 green/whitecolored lifelike leaves
Scope of delivery
Paraméterek
| Trunk | 3 x artificial trunk |
| Standing/fixation | Gardening pot covered with moss |
| Color | Green/white |
| Foliage | Approx. 71 leaves |
| Material | textile |
| Decor style | Tropics; houseplant |
| Dimensions | Height:120 cm |
| Weight | 2.35 kg |
| Planter | |
| Dimensions | Length:15 cm |
| Width | 15 cm |
| Height | 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!