Leírás
Design tree with LED
- High quality decorative element
- Trunk and delicate flexible branches in white
- Each branch tip is fitted with LED
- Memory function saves last setting when switching off
- 56 LEDs 3 mm cold white (CW)
- Integrated show programs
- Control via plug and play
- White flashing
- The article is delivered dismantled
- Available in various sizes
Scope of delivery
- 1 x light effect
- 1 x external mains adapter
- 3 x foot
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| 5V DC 500 mA | |
| Power consumption | 2.5 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class III |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 56 x 3 mm cold white (CW) |
| Control | Plug and play |
| Effect | White flashing |
| Standing/fixation | Stand |
| Housing color | White |
| Material | Plastic |
| Dimensions | Height:80 cm |
| Weight | 0.85 kg |
| External mains adapter | |
| IP classification | IP44 |
| Protection class | Protection class II |
| Color | Black |
| Foot | |
| Material | Plastic hard |
| Color | White |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!