Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Voluminous cycus palm
- Natural trunk
- Easy to assemble
- The article is delivered dismantled
- Frond shapeable
- Voluminous shape
- With greencolored lifelike leaves
Scope of delivery
Paraméterek
| Trunk | 8 x natural trunk |
| Setup | Easy to assemble; frond shapeable; voluminous shape |
| Standing/fixation | Gardening pot |
| Color | Green |
| Foliage | Material:textile |
| Decor style | Tropics |
| Dimensions | Height:280 cm |
| Weight | 10.70 kg |
| Planter | |
| Dimensions | Height:17.5 cm |
| Diameter | Ø 19 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!