Leírás
Dried white liana
- Also usable in aviaries
- Ideal for table and counter decorations
- Each piece is unique
Scope of delivery
Paraméterek
| Standing/fixation | Without |
| Material | Nature |
| Color | White |
| Foliage | Material:nature |
| Decor style | Modern living |
| Dimensions | Length:70 cm |
| Diameter | Ø 8 cm |
| Weight | 0.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!