Leírás
Lush fern with textile leaves
- With approx. 36 greencolored lifelike leaves
Scope of delivery
Paraméterek
| Standing/fixation | Insertable stick |
| Color | Green |
| Foliage | Approx. 36 leaves |
| Material | textile |
| Decor style | Woods and meadows; houseplant |
| Dimensions | Length:70 cm |
| Diameter | Ø 70 cm |
| Weight | 0.47 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!