Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Birch tree for various decorative ideas
- Artificial trunk
- The article is delivered ready to stand
- With approx. 526 greencolored lifelike leaves
Scope of delivery
Paraméterek
| Trunk | 2 x artificial trunk |
| Standing/fixation | Gardening pot |
| Color | Multicolor |
| Foliage | Approx. 526 leaves |
| Material | textile |
| Decor style | Woods and meadows |
| Season | Spring |
| Dimensions | Height:150 cm |
| Weight | 2.10 kg |
| Planter | |
| Dimensions | Height:11.5 cm |
| Diameter | Ø 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!