Leírás
Threefold arum twigs with LEDs
- 60 LEDs 3 mm cold white (CW)
- With greencolored lifelike leaves
- whitecolored beautifully flowers
- 3 pieces per set
Scope of delivery
- 1 x plant
- 1 x external mains adapter
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| 24V AC 160 mA | |
| Power consumption | 7 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Mains input via coaxial power connector (M) mounting version power supply cord with AC unit (provided) |
| Cable length | Approx. 3 m |
| LED type | 60 x 3 mm cold white (CW) |
| Color | Green/white |
| Foliage | Material:textile |
| Flowers | Color:white |
| Material | textile |
| Dimensions | Length:85 cm |
| Weight | 0.55 kg |
| External mains adapter | |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class II |
| Color | Black |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!