Leírás
Single garlic flower
The approx. 55 cm long artificial Allium branch of Europalms impresses with its umbel-like inflorescence, which sits on a narrow green flower stalk. Allium belongs to the amaryllis family and naturally has strap-shaped leaves. It is often also called ornamental garlic.The branches are available with flower heads in different colors and are easy to combine. The decorative branch is perfect in a large vase, as a table decoration or as part of a summer arrangement.
- Large flower umbel
- Suitable for outdoor use
- approx. 1 redcolored beautifully flowers
Scope of delivery
Paraméterek
| Standing/fixation | Without |
| Material | PE ND polyethylene |
| Color | Red |
| Flowers | Pieces:approx. 1 pc/pcs |
| Color | red |
| Material | plastic |
| Decor style | Woods and meadows |
| Dimensions | Length:55 cm |
| Diameter | Ø 11 cm |
| Weight | 0.15 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!