Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Wireless remote control for Zeitgeist FOG-1500
- Receiver and transmitter with on/off function
remote control
- Operating range up to 50m
Scope of delivery
- 1 x remote control
- 1 x receiver
- 1 x battery
Paraméterek
| Weight | 0.15 kg |
| Remote control | |
| Battery | 1 x 12 V AR23 zinc air built-in |
| Range | Range up to 50m |
| Carrier frequency | 433.920 MHz |
| Receiver | |
| Cable length | 0.35 m |
| Connections | 4-pin XLR (M) |
| Dimensions | Length:9 cm |
| Width | 5 cm |
| Depth | 2.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!