Leírás
Wi-Fi receiver for controlling wireless LED strips and lamps
- Wi-Fi receiver for controlling wireless LED strips and lamps via the milight app on mobile Android or iOS devices
- Control of LED strips and lamps through smartphones or tablet PCs more flexibly than ever before
- Control via Mi-light app
- Interface
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 5V DC 500 mA |
| Control | Mi-light app |
| Carrier frequency | 2.4 GHz |
| Housing design | Interface |
| Dimensions | Width:9 cm |
| Depth | 1.5 cm |
| Height | 6.6 cm |
| Weight | 0.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!