Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
DMX/Art-Net interface via USB and Ethernet LAN with software bundle, 1024 channels
- DMX Control (show lighting)
- LED PC Control (architectural lighting)
- Pixel Control (pixel mapping and video mixing)
- Can transmit up to 1024 DMX channels
- 64 Art-Net universes with 512 channels each on Ethernet
- Push-button to select the next scene
- Control via DMX; Art-Net; Wi-light 2 App; RDM; sACN; master/slave function
- In connection with Pro DMX 2
- In connection with LED PC-Control 512
firmware can be updated - Compatible with Win 7, Win 10, Linux, OS X 10.13 or better
- For application areas such as: Clubs/dancing school; wedding/gala/events; stage; mobile djs / entertainer
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x USB cable
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 5V DC 200 mA |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Mains input via USB C (W) mounting version |
| DMX channels | Output 1024 |
| DMX output | 2 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Network connection | Protocol:Ethernet TCP/IP via RJ-45 (F) mounting version |
| Control | DMX; Art-Net; Wi-light 2 App; RDM; sACN; master/slave function |
| USB port | Type C |
| Material | Aluminum |
| Color | Anthracite |
| PC connect | Pro DMX 2 |
| LED PC-Control 512, firmware can be updated | |
| Dimensions | Length:8.7 cm |
| Width | 8.0 cm |
| Height | 4.4 cm |
| Weight | 0.22 kg |
| Operating system | Win 7, Win 10, Linux, OS X 10.13 or better |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!