Leírás
Mounting coupler with TV spigot mounting (28mm), maximum load WLL 250 kg
- With safety split pin for TV spigot
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 125 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 250 kg |
| Tube diameter sector | 45 - 50 mm |
| Attachment system | Ø 28mm |
| Tube | Ø 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Length:11 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 11.5 cm |
| Weight | 0.74 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!