Leírás
Coupler for 50 mm tube with Quicklock 6082 conical connector, maximum load WLL 500 kg
- With conical connector matching the Quicklock truss systems Singlelock, Bilock, Trilock 6082, Quadlock 6082
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 250 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 500 kg |
| Tube diameter sector | 48 - 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:13 cm |
| Width | 5 cm |
| Depth | 11.50 cm |
| Height | 13 cm |
| Weight | 0.58 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!