Leírás
Mounting coupler with TV spigot for 28 mm tube, maximum load WLL 500 kg
- TV spigot
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 250 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 500 kg |
| Tube diameter sector | 45 - 50 mm |
| Attachment system | TV spigot Ø 28mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Dimensions | Length:18 cm |
| Width | 5 cm |
| Depth | 11.50 cm |
| Weight | 0.69 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!