Leírás
Swivel, double adapter coupler 35/50 mm, maximum load WLL 150 kg
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 75 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 150 kg |
| Tube diameter sector | 35 - 38 mm; 48 - 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Dimensions | Length:14 cm |
| Width | 3 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 0.22 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!