Leírás
Mounting coupler for 50 mm tube, maximum load WLL 200 kg
- Hook for installing projectors, lighting effects etc. via a truss system
- With countersunk mounting screw M10x35 mm
- Mounting of a half cone M10 is possible since the mounting screw can be turned as required (countersunk head)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 100 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 200 kg |
| Tube diameter sector | 44 - 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Mounting screw | M10 |
| Dimensions | Length:10 cm |
| Width | 3 cm |
| Depth | 11.50 cm |
| Weight | 0.37 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!