Leírás
Mounting coupler for 20 mm tube, maximum load WLL 10 kg
Scope of delivery
- 1 x mounting material
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 5 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 10 kg |
| Tube diameter sector | 18 - 20 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Mounting screw | M6 |
| Dimensions | Length:5.50 cm |
| Width | 2 cm |
| Depth | 4 cm |
| Weight | 0.04 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!