Leírás
Mounting hook for 40 mm tube, maximum load WLL 30 kg
- Hook for installing projectors, lighting effects etc. via a truss system
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 15 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 30 kg |
| Tube diameter sector | 35 - 40 mm |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Mounting screw | M8 |
| Dimensions | Length:9.50 cm |
| Width | 3 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 0.31 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!