Leírás
Extra narrow (20mm) truss hook for more space on the truss diagonals
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting
Scope of delivery
- 1 x hooks
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 50 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 100 kg |
| Clamp area | 44 - 50 mm |
| Material | Aluminum casting |
| Color | Silver |
| Mounting screw | 1 x M10 |
| Total thickness | 20 mm |
| Dimensions | Width:2 cm |
| Depth | 9.5 cm |
| Height | 12 cm |
| Weight | 0.37 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!