Leírás
PRO mounting clamp for 50 mm tube, maximum load WLL 400 kg
- Hook for installing projectors, lighting effects etc. via a truss system
- QUICK-LOCK hook
- TÜV Süd certified
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 200 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 400 kg |
| Tube diameter sector | 48 - 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Mounting screw | M10 |
| Dimensions | Length:20 cm |
| Width | 4 cm |
| Depth | 11 cm |
| Weight | 0.56 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!