Leírás
Adapter from 8 - 17.5 cm, maximum load WLL 400 kg
- Truss adapter for truss systems up to 24 mm diameter
- Adjustable clamps
- LGA tested
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 200 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 400 kg |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel, powder-coated |
| Width | Maximum:17.5 cm |
| Minimum | 8 cm |
| Dimensions | Width:25 cm |
| Depth | 7.50 cm |
| Height | 18 cm |
| Weight | 1.07 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!