Leírás
Adapter from 12 - 35 cm, maximum load WLL 300 kg
- Truss adapter for truss systems up to 55 mm diameter
- Adjustable clamps
- Adjustment between 120 mm and 350 mm
- LGA tested
Scope of delivery
- 1 x adapter
- 2 x bolt
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 150 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 300 kg |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Width | Maximum:35 cm |
| Minimum | 12 cm |
| Dimensions | Width:46 cm |
| Depth | 7.50 cm |
| Height | 22.50 cm |
| Weight | 2.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!