Leírás
For stands with 35 mm tube, with 28 mm TV spigot, maximum load WLL 100 kg
- For stands with telescopic tube 35 mm
- Connection element for cross beam with 28 mm TV spigot
- With M6 and M8 fixation screw
- Heavy version for highest stability
- TV spigot
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 50 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 100 kg |
| Attachment system | Ø 35mm |
| TV spigot Ø 28mm | |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel, 2 mm, powder-coated |
| Dimensions | Length:8 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 13 cm |
| Diameter | Ø 4.80 cm |
| Weight | 0.96 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!