Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Low-priced lighting stand made for mobile use
- Height adjustable, with locking pin
- Adjustable height
- TV spigot
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 18 kg |
| Height | Maximum:210 cm |
| Minimum | 135 cm |
| Attachment system | TV spigot Ø 28mm |
| Type (general stands) | Light stand/manual |
| Material | Steel (powder-coated); steel |
| Color | Black |
| Weight | 6.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!