Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
PRO follow stand for mobile lighting systems
- Heavy-duty stainless steel version for extra stability and safety
- Tripod legs made of stainless steel
- Tripod legs with optional slant for uneven surfaces
- Easy handling
- Safety ring for height adjustment
- Extra-big, rubberized star knob screw
- Adjustable height
- With Multi-angle ball head bracket with stainless steel rod
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 50 kg |
| Height | Maximum:170 cm |
| Minimum | 95 cm |
| Attachment system | M10 thread |
| Multi-angle ball head bracket with stainless steel rod | |
| Type (general stands) | Light stand/manual |
| Material | Aluminum; stainless steel |
| Color | Black |
| Base area | Ø 1.12 cm |
| Transport dimensions | 13 cm x 14 cm x 105 cm |
| Weight | 8.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!