Leírás
Adapter w/35 mm stand sleeve + coupler for 50 mm tube, maximum load WLL 700 kg
- Truss adapter for truss systems up to 50 mm diameter
Scope of delivery
- 1 x clamp
- 1 x adapter
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 350 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 700 kg |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel, powder-coated |
| Dimensions | Width:8 cm |
| Depth | 9.50 cm |
| Height | 18.50 cm |
| Weight | 0.67 kg |
| Clamp | |
| Attachment system | Ø 50 mm |
| Adapter | |
| Attachment system | Ø 35mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!