Leírás
Stand for Pinspot
Scope of delivery
- 1 x plate
- 1 x screw
- 2 x nut
- 3 x washer
Paraméterek
| Diameter mounting holes | 1 x Ø10mm; 3 x Ø5mm |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Mounting screw | M8 |
| Total thickness | 1 mm |
| Dimensions | Height:3.3 cm |
| Diameter | Ø 11.3 cm |
| Weight | 0.11 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!