Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality DMX cable
EUROLITE DMX Cable 2x0.22 100m bk
- Adheres to the DMX standard USITT DMX-512/1990/-A
- Very flexible cable
- Electric cable with good shielding
- Robust version
- For building DMX controlled lighting systems, LED spotlights etc.
OMNITRONIC XLR plug 3-pin bk 10x
High-quality metal version
- Different plug/connector colors for clear distinction
- 10 pieces per set
OMNITRONIC XLR socket 3-pin bk 10x
High-quality metal version
- Different plug/connector colors for clear distinction
- With rubber sealing ring, strain relief and anti-kink grommet
- 10 pieces per set
Scope of delivery
2 x OMNITRONIC XLR plug 3-pin bk 10x
- 10 x plug (male)
2 x OMNITRONIC XLR socket 3-pin bk 10x
- 1 x plug (male)
Paraméterek
| Weight | 6.04 kg |
| EUROLITE DMX Cable 2x0.22 100m bk | |
| Cable construction | 2 x 0.22 mm² |
| Cable length | 100 m |
| Impedance | 110 ohms |
| Plug A | 1 x no connector/cable only |
| Plug B | 1 x no connector/cable only |
| Color | Black |
| Dimensions | Diameter:Ø 0.60 cm |
| Weight | 4.89 kg |
| OMNITRONIC XLR plug 3-pin bk 10x | |
| Connector type | 3-pin XLR (M) |
| Construction | Plug for cable |
| Connections | Solder tail |
| Material | Metal |
| Color | Silver |
| Weight | 0.28 kg |
| OMNITRONIC XLR socket 3-pin bk 10x | |
| Connector type | 3-pin XLR (F) |
| Construction | Plug for cable |
| Connections | Solder tail |
| Material | Metal |
| Color | Silver |
| Weight | 0.29 kg |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Janoczki Rita
|
2022. 08. 11.
Minden remek volt. Köszönjük.
Az OFF Kultur csapata
Az OFF Kultur csapata