Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Bubble machine for hanging or standing installation including 1l Bubble Fluid
EUROLITE B-90 Bubble Machine black
Bubble machine for hanging or standing installation
- A rotating wheel takes up the bubble fluid
- A ventilator distributes the generated bubbles in the whole room
- Low power consumption
- Easy refilling of the bubble fluid
- Low fluid consumption rate
- Simply fill in fluid - ready!
- Control via on/off switch on device
- With mounting bracket
- For application areas such as: Carnival; wedding/gala/events; clubs/dancing school
EUROLITE Bubble Fluid 1l
Bubble fluid for all machines
- Practical 1-liter bottle
- Ideal for all kinds of soap bubbles
- Bubble fluid ready for use
- Made in Germany
Scope of delivery
1 x EUROLITE B-90 Bubble Machine black
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
Paraméterek
| Weight | 2.95 kg |
| EUROLITE B-90 Bubble Machine black | |
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 12 W |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Tank capacity | 0.7 l bubble fluid |
| Fluid consumption | Approx. 30 ml/min |
| Control | On/off switch on device |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Width:27 cm |
| Depth | 23.5 cm |
| Height | 29.5 cm |
| Weight | 1.95 kg |
| EUROLITE Bubble Fluid 1l | |
| Container size | 1 l |
| Type of fluid | Bubble fluid ready for use |
| Weight | 1.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!