Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Extremely powerful machine for floor use with DMX
- Mega output via two bubble wheels
- Simply fill in fluid - ready!
- Control via DMX; wired remote control
- Fixtures available for Light Captain
- For application areas such as: Wedding/gala/events; stage; theater; mobile djs / entertainer
- Very quiet working noise
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x remote control
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 70 W |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Tank capacity | 2.0 l bubble fluid |
| Fluid consumption | Approx. 40 ml/min |
| DMX channels | 1 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | DMX; wired remote control |
| Fixtures available for | Light Captain |
| Dimensions | Width:49 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 39 cm |
| Weight | 12.35 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!