Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Portable power distributor with RCD 32 A
- Suitable for outdoor use IP44
- Application possibility: Standing
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; stage; concerts/FoH's
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 380-400V AC, 50Hz |
| IP classification | IP44 |
| Protection class | Protection class II |
| Power connection | Mains input via CEE 32A 5-pol (M) recessed mounting |
| Power output | 1 x CEE 32A 5-pol (F) recessed mounting fused |
| 2 x CEE 16A 5-pol (F) recessed mounting fused | |
| 4 x safety contact (F), hinged lid mounting version fused | |
| Protection | 1 x fault-current circuit breaker (FI) Typ B 40A/0.03A |
| 2 x circuit breaker C 16A 3-pol | |
| 2 x circuit breaker C 16A 1-pol | |
| Housing color | Yellow |
| Dimensions | Length:31.0 cm |
| Width | 31.0 cm |
| Height | 28.0 cm |
| Weight | 3.95 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!