Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
63 A power distributor with multimeter
- 3-phase measuring of voltages from 100-380 V/AC
- Current and frequency display
- Rugged, stackable housing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 380-400V AC, 50Hz |
| Power connection | Mains input via CEE 63A 5-pol (M) recessed mounting |
| Power output | 8 x safety contact (F), hinged lid mounting version fused |
| 4 x CEE 16A 5-pol (F) recessed mounting fused | |
| Protection | 8 x circuit breaker C 16A 1-pol |
| 4 x circuit breaker C 16A 3-pol | |
| 3 x fault-current circuit breaker (FI) Typ B 63A/0.03A 4-pol | |
| Display | Volts , amps , frequency |
| Dimensions | Width:53.5 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 40.5 cm |
| Weight | 18.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!