Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
32 A power distributor with multimeter in 19" housing
- 3-phase measuring of voltages from 100-380 V/AC
- Current and frequency display
- (19") 48.3 cm rack installation 3 U
- 4 digit 7-segment LED display
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 380-400V AC, 50Hz |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with CEE 32A 5-pin |
| Cable length | 1.2 m |
| Power output | 6 x safety contact (F), hinged lid mounting version fused |
| 1 x CEE 32A 5-pol (F) recessed mounting | |
| Device fuse | 5 x 20 mm, F 3 A fuse replaceable |
| Protection | 1 x fault-current circuit breaker (FI) Typ B 63A/0.03A |
| 6 x circuit breaker C 16A 1-pol | |
| Display type | 4 digit 7-segment LED display |
| Display | Volts , amps , frequency |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 3 U |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 28.0 cm |
| Height | 13.3 cm |
| Weight | 6.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!