Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Practical 16 A distributor in 483 mm housing (19")
- Specially designed for larger distribution needs
- 4 digit 7-segment LED display
- (19") 48.3 cm rack installation 2 U
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power connection | Mains input via CEE 16A 5-pol (M) recessed mounting |
| Power output | 6 x safety contact (F), hinged lid mounting version |
| 1 x CEE 16A 5-pol (F) recessed mounting | |
| Display type | 6 x 4 digit 7-segment LED display |
| Display | Amps , volts |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 2 U |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 24.5 cm |
| Height | 8.9 cm |
| Weight | 3.46 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!