Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Practical 16 A distributor in 483 mm housing (19")
- (19") 48.3 cm rack installation 2 U
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 380-400V AC, 50Hz |
| Power connection | Fixed power supply cord with CEE 16A 5-pin |
| Cable construction | 5 x 2.5 mm² H07VV-F |
| Power output | 6 x safety contact (F), hinged lid mounting version |
| Phase status display | 3 |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 2 U |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 8.9 cm |
| Weight | 2.57 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!