Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Practical CEE distributor
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 380-400V AC, 50Hz |
| Power connection | Fixed power supply cord with CEE 16A 5-pin |
| Cable construction | 5 x 2.5 mm² H07VV-F |
| Cable length | 7.50 m |
| Power output | 6 x safety contact (F), hinged lid mounting version |
| Dimensions | Width:24 cm |
| Depth | 23.5 cm |
| Height | 7.5 cm |
| Weight | 3.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!