Leírás
Universal softbag
- Made of easy-care nylon
- With device compartment
- High-quality workmanship with textile , black
- Interior with foam padding
- 2 carrying straps
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 5 kg |
| Carrying strap | 2 pc/pcs |
| Material | Textile |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:16.5 cm |
| Depth | 16.5 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 0.07 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!