Leírás
Universal softbag
- Ideal for e.g. LED bars with 50 cm length and accessories
- With divider
- With 2 device compartments
- High-quality workmanship with nylon , black
- Interior with foam padding
- 2 carrying straps
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Carrying strap | 2 pc/pcs |
| Material | Nylon, water repellent |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:57.5 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 12 cm |
| Weight | 0.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!