Leírás
Practical soft bag for 4 PRO Pixel Slim PAR-12/ SLS-400
- Made of easy-care nylon
- With Outside pocket
- With dividers
- With 5 device compartments
- High-quality workmanship with textile , black
- Interior with foam padding
- 2 carrying straps
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Carrying strap | 2 pc/pcs |
| Material | Textile |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:47 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 0.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!