Leírás
Transport bag
- With 3 dividers
- With 4 compartments
- High-quality workmanship with nylon , black, water repellent
- Interior with foam padding
- 2 carrying straps
Scope of delivery
- 1 x bag
Paraméterek
| Maximum load | 10 kg |
| Carrying strap | 2 pc/pcs |
| Material | Nylon |
| Color | Black, water repellent |
| Dimensions | Length:41 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 19 cm |
| Weight | 0.26 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!