Leírás
Practical black soft bag for LED bars (1 m length), adjustable divider
- Ideal for 1 or 2 LED bars with 1 meter length
- Made of easy-care nylon
- With divider
- With 2 device compartments
- High-quality workmanship with textile , black
- Interior with foam padding
- 2 carrying straps
- 1 x shoulder strap
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 20 kg |
| Carrying strap | 2 pc/pcs |
| Transport aid | 1 x shoulder strap |
| Material | Textile |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:107 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 18 cm |
| Weight | 0.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!