Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Practical 16 A distributor in 483 mm housing (19")
- (19") 48.3 cm rack installation 2 U
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 380-400V AC, 50Hz |
| Power connection | Mains input via CEE 16A 5-pol (M) recessed mounting |
| Power output | 9 x safety contact (F), hinged lid mounting version |
| 1 x CEE 16A 5-pol (F) recessed mounting | |
| Phase status display | 3 |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 2 U |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 8.9 cm |
| Weight | 2.64 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!