Leírás
Black soft bag with divider, 330 x 330 x 355 mm
- Practical transport bag offers enough space for several lighting effects and accessories
- With divider
- With Outside pocket
- High-quality workmanship with nylon , black, water repellent
- Interior with foam padding
- 2 Rugged carrying handles
Scope of delivery
- 1 x bag
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Carrying handle | 2 pc/pcs |
| Material | Nylon |
| Color | Black, water repellent |
| Dimensions | Width:33 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 33 cm |
| Weight | 0.47 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!