Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Heavy-duty power distributor with P-Con input and output
- Designed for flexible use on stage
- Robust steel housing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version |
| Power output | 6 x safety contact (F), hinged lid mounting version fused |
| 1 x P-Con (gray), mounting version Bypass | |
| Protection | 1 x circuit breaker C 16A 1-pol |
| Phase status display | 1 |
| Dimensions | Length:26.2 cm |
| Width | 17 cm |
| Height | 7.5 cm |
| Weight | 1.52 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!