Leírás
Heavy-duty power distributor with P-Con input and output
- Designed for flexible use on stage or rig
- Truss attachment option (M10 inside thread)
- Robust steel housing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 4600 W |
| Output current | Max. 20 A |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version |
| Power output | 5 x P-Con (gray), mounting version |
| Phase status display | 1 |
| Dimensions | Length:24.5 cm |
| Width | 5.5 cm |
| Height | 6.0 cm |
| Weight | 0.67 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!