Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Heavy-duty power distributor with IP T-Con input and output
- Designed for flexible use on stage or rig
- Truss attachment option (M10 inside thread)
- Robust steel housing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 3680 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Output current | Max. 16 A |
| Power connection | Via IP T-Con (M) mounting version |
| Power output | 5 x IP T-Con (F) |
| Housing color | Black |
| Attachment system | M10 thread |
| Phase status display | 1 |
| Dimensions | Length:30.0 cm |
| Width | 8.6 cm |
| Height | 7.5 cm |
| Weight | 1.08 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!