Leírás
Scope of delivery
- 1 x power cord
- 1 x adapter
- 1 x end cap
- 1 x tube
Paraméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 270 W |
| IP classification | IP44 |
| Protection class | Protection class II |
| Cable construction | 2 x 1.0 mm² H05RN-F |
| Cable length | Approx. 1.6 m |
| Color | Black |
| Weight | 0.25 kg |
| Adapter | |
| Pin distance | 0.65 cm |
| End cap | |
| Color | Semi-transparent |
| Tube | |
| Color | Clear |
| Dimensions | Length:7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!